O NAS - Kancelaria

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
Przejdź do treści

Menu główne:

   KLG KANCELARIA  


KLG Kancelaria zapewnia pomoc prawną na wszystkich płaszczyznach prowadzonej działalności gospodarczej, także przy przygotowywaniu, negocjowaniu umów i dochodzeniu roszczeń. Realizujemy projekt BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE, w którym proponujemy przygotowanie takich umów, które zabezpieczają interesy przedsiębiorców i pozwalają im na skutecznie wyjaśnienie i rozstrzygnięcie w razie niedogodności.      
Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewnić panowanie i pełną kontrolę nad prowadzoną firmą.

Mamy świadomość jak różne są potrzeby biznesu w zależności od tego, na jakim etapie rozwoju jest firma, dlatego naszym Klientom doradzamy przy pojedynczych projektach, w ramach stałej współpracy, a także reprezentujemy ich w postępowaniach przed sądami, urzędami i instytucjami.

Do grona Klientów Kancelarii wpisali się m.in. takie firmy jak Orange Polska S.A. , CMPW PAN, VENIT, Oxford - School of English, ZEIM, TOM-TECH oraz wiele innych.
Dziękujemy naszym Klientom za udzielone referencje i polecenia.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego