ZESPÓŁ - Kancelaria

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
Przejdź do treści

Menu główne:

ZESPÓŁ ZESPÓŁ

KATARZYNA LEBIEDOWICZ-GRZANKA


Nazywam się Katarzyna Lebiedowicz-Grzanka, jestem radcą prawnym, właścicielem KLG Kancelarii, arbitrem w Sądzie Arbitrażowym przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Zajmuję się prawem od 15 lat i zdobyłam doświadczenie w wielu dziedzinach, szczególnie w prawie umów i prawie autorskim, a także w sektorze finansów publicznych czy prawie telekomunikacyjnym. Doradzam m.in. w szkole wyższej, szkole językowej, jednostkach naukowo-badawczych, firmom z branży deweloperskiej, budowlanej, handlowej, reklamowej, architektom i wielu innym.  
Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu, z drugiej jednak strony dobre zabezpieczenie pozwala przedsiębiorcom na podejmowanie śmiałych decyzji na rynkach nowych  i nieznanych. Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mam pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staram się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań. Dobrze dobrane rozwiązania prawne dają takie poczucie, że cokolwiek by się zdarzyło, to zapewnią panowanie nad biznesem.
Stworzyłam projekt Bezpieczne Umowy w Biznesie, którego główne założenie to przygotowywanie dla przedsiębiorców umów i rozwiązań uwzględniających specyfikę danego biznesu. Chciałabym, aby przedsiębiorcy posługiwali się takimi kontraktami, które zapewnią im bezpieczeństwo i kontrolę na każdym etapie ich działalności. Pozwoli to uniknąć sporów i nieporozumień oraz zapewni panowanie nad biznesem w sytuacjach kryzysowych. Celem projektu jest także negocjowanie umów z kontrahentami, tak aby właściwe zapisy pozostały w podpisanym kontrakcie.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego